Svetainės medis
Versija neįgaliesiems

Naujienos

Gyventojų dėmesiui,

 

              2020.03.13   UAB „Pakruojo komunalininkas“ informuoja, kad individualiuose namuose gyvenantys asmenys, kurių šeimą sudaro 1-3 asmenys, turi galimybę pasikeisti mišrių atliekų konteinerį (iš didesnio į mažesnį). Norintys tai padaryti, gali kreiptis į UAB „Pakruojo komunalininkas“ iki 2020 m. birželio 1 d. ir pateikti mokėjimo už komunalines atliekas pranešimą. Tuo atveju rinkliavos mokestis bus perskaičiuojamas.

            UAB „Pakruojo komunalininkas“, atsižvelgiant į susidariusią situaciją, gyventojai nebus priimami nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d. Iškilus svarbiems klausimams gyventojai gali kreiptis mokėjimo sąskaitoje nurodytu telefono numeriu.

 

            2019.07.31    UAB „Pakruojo komunalininkas“ informuoja gyventojus, kad nuo 2019 metų rugpjūčio 1 dienos prie atliekų surinkimo konteinerių palikti prikrauti atliekų maišai nebus išvežami. Atliekos bus išvežamos tik iš žymėtų atliekų surinkimui skirtų konteinerių.

            Nežymėtus turimus papildomai  konteinerius prašome skubiai grąžinti UAB „Pakruojo komunalininkas“ arba kreiptis dėl konteinerių sužymėjimo.